Príďte si k nám oddýchnuť a zregenerovať svoje sily... Výhodou je, že všetky procedúry sa uskutočňujú u nás, takže nemusíte nikam chodiť. Stačí si priniesť len župan a budete sa cítiť ako doma. Ponúkame rôzne akciové balíčky, kde sú už procedúry zahrnuté. 

 

Ponúkané procedúry:

Jacuzzi, 20 min ( 8,-€/osoba) - Ide o vaňový kúpeľ s jemným masážnym a sedatívnym účinkom. 

Vírivá masáž spodnej časti tela, 20 min(8,-€/osoba)- Ide o podvodnú masáž lokalizovanú na dolné končatiny, kúpeľ zvyšuje prekrvenie dolných končatín a súčasne aktivuje kožné receptory.  

Škótske streky, 10 min ( 9,-€/osoba)- Doprajte si vynikajúci účinok dosiahnutý masážou a zároveň striedaním silnejších prúdov teplej a studenej vody, ktoré dosiahnu prekrvenie tela.    

Prísadový kúpeľ (s prísadou morskej soli), 20 min ( 12,-€/osoba)- Doprajte si vynikajúci účinok morských minerálov na telo, má skvelé antioxidačné účinky.  

Prísadový kúpeľ (so sírou), 20 min ( 12,-€/osoba) - Siričitá minerálna voda má blahodarné účinky na pohybové, nervové ústrojenstvo a srdcovocievny aparát.  

Čiastková masáž, 15 min (15,-€/osoba) - Tradičná ručná masáž za použitia špeciálnych regeneračných emulzií Vám pomôže uvoľniť sa a odstrániť bolesť z Vašich unavených svalov. 

Klasická masáž celotelová, 50 min(30,-€/osoba) -Jemná masážna technika určená nie len tým, ktorých svalstvo trpí stresom.

Reflexná masáž chodidiel, 30 min (17,-€/osoba)- Čínski lekári, ktorí túto metódu používali, vedeli, že tlakom na určitý bod sa predáva signál a energia príslušnému orgánu. Táto masáž Vám poskytne uvoľnenie.

Masáž tváre a dekoltu, 20 min (15,-€/osoba) - Patrí medzi najúčinnejšie prípravky v boji so starnutím pleti tváre. Pôsobenie na všetky tri vrstvy kože a tým zabránenie ochabnutiu jej tonusu a prejavom starnutia.  

Uvoľňujúca masáž hlavy a šíje, 30 min (17,-€/osoba) - Masírovaním pliec, ramien, hlavy a vlasov sa pozitívne rozprúdia emócie, zlepšuje sa kvalita vlasov, uvoľňujú sa stuhnuté ramená a bolesti hlavy.

Relaxačná aroma masáž celého tela , 50 min (25,-€/osoba) - Celotelová masáž s pridaním blahodárnych  aroma olejov, k uvoľneniu celého tela.

Bankovanie , 50 min (25,-€/osoba)- Je vhodné aplikovať pri svalových spazmoch, závratoch, bolestiach hlavy (až migrenóznych stavoch), reumatizme, astme, hypertenzii, kožných problémoch, celulitíde, paréze tvárového nervu, chronickej únave, nočnom pomočovaní a ďalších problémoch.

Masáž lávovými kameňmi, 50 min (25,-€/osoba) -    je príjemným zážitkom pre telo i dušu. Kamene svojim teplom a energiou, ktoré postupne odovzdávajú, navodzujú pocit dokonalej uvoľnenosti a relaxu.  

Parafínový zábal,20 min (8,-€/osoba) - Ide o lokálnu liečbu teplom pri ochoreniach pohyboveho systému za účelom uvoľnenia svalového napätia, zlepšenia prekrvenia, zvýšenia elasticity a rozťažnosti väzových tkanív a svalov, čo má analgetický účinok, súčasne sa povzbudzuje imunita. 

Rašelinový zábal, 20 min.(8,-€/osoba) - Ide o lokálnu liečbu teplom s využitím rašeliny, ktorá obsahuje humínové kyseliny a bitúmeny, ktorému sa pripisuje protizápalový a antibakteriálny účinok. 

Parafínový zábal rúk, 20 min (8,-€/osoba) – zábal je určený na zjemnenie pokožky rúk, zvýšenie elasticity a pri reumatických ťažkostiach. 

Intenzívna inhalácia dudinskou vodou 15 min. ( 10,-€/osoba) - Ide o vdychovanie liečivých pár na podporu uvoľňovania a vykašliavania hlienov pri chronických ochoreniach dýchacích ciest. Pomáha pri astme a chronickej bronchitíde. 

Oxygenoterapia ,30 min.( 12,-€/osoba) - Je známe, že ak sa kyslík vdychuje v koncentrácii vyššej ako je prítomný vo vzduchu, stúpa počas tejto dobyi koncentrácia kyslíka v krvnej plazme. Pomáha pri problémoch ako poruchy pamäte, zníženie výkonu, spomalené reakcie, kvalita zraku a sluchu, rovnako ako migrény alebo predčasné starnutie. Zvýšenie dodávky kyslíka tkanivám, zlepšuje účinok obranných mechanizmov. Táto procedúra patrí medzi jedny z najobľúbenejších, keďže pomáha pri rôznych ochoreniach súčastne. 

Saunový svet  (príplatok 10,- Eur/hodina/osoba)- v saunovom svete sa nachádzajú 3 sauny, ochladzovacia kaďa a oddychová zóna.

Fínska sauna : Podstatou sauny je pobyt v horúcom, extrémne suchom vzduchu. Saunou sa precvičujú dvôležité funkcie organizmu, napr. schopnosť správnej reakcie ciev kože, činnosť srdca, obličiek, pľúc a nervovej sústavy, látková premena, ako aj regulácia telesnej teploty, podporujú sa imunologické procesy. 

 Infara sauna„Saunovanie“ v infrasaune je založené na princípe emisie infračerveného žiarenia špeciálnymi keramickými žiaričmi. Infračervené žiarenie prehreje telo do svalových tkanív už pri teplote okolo 50 °C - čiže v prostredí, ktoré nezaťažuje organizmus. Je perfektná pri redukcii hmotnosti. Za 30 minút saunovania v infrasaune spálite až 600 kilokalórií! Pobyt v infrasaune efektívne odstraňuje celulitídu a stimuluje krvný obeh. Perfektne v nej zrelaxujete a organizmu doprajete dokonalú regeneráciu. Odbúrava stres.

Parná sauna  -Parná sauna je typ sauny v ktorej je vysoká vlhkosť vzduchu (až 100%) a teplota v rozsahu od 45 do 55 stupňov Celzia. Táto teplota je nižšia ako teplota v klasickej (fínskej) saune a preto umožnuje, aby túto saunu mohli navštevovať aj ľuďia, ktorý zo zdravotných dôvodov do fínskej sauny chodiť nemôžu, alebo im z iných príčin nevyhovuje.

 

 

 

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
sledujte nás na Facebooku

Zavolajte nám

045/558 30 61